Список
дітей зарахованих до 1 класу Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2
на 2020-2021 н.р.
№ | ПІП |
Авдєєв | |
Алілуйко | |
Ананьєв | |
Асауленко | |
Ахмад | |
Баклан | |
Балачін | |
Барбарук | |
Барілов | |
Батенко | |
Бершацький | |
Богашов | |
Бричок | |
Блудов | |
Бублик | |
Бубнова | |
Бундановська | |
Бутова | |
Васюк | |
Вергелес | |
Виниченко | |
Воронов | |
Гавриленко | |
Головакіна | |
Голуб | |
Горбачова | |
Горобцов | |
Гороховець | |
Григор’єва | |
Грішкіна | |
Гульчак | |
Давиденко | |
Деменкова | |
Денисюк | |
Дергач І. | |
Дерев’янченко | |
Деркач В. | |
Дзядик | |
Діденко | |
Дідук | |
Дімченко | |
Добробабенко | |
Домашевський | |
Друппов | |
Дудник | |
Жернова В. | |
Жирнов Т. | |
Задерко | |
Замірайло | |
Заруба | |
Захарко | |
Золотарьова | |
Іващенко | |
Каліновський | |
Калітвянський | |
Карпова В. | |
Каспрова М. | |
Кірік | |
Кіщенко | |
Клименко | |
Кобзарьов | |
Ковальський | |
Ковальчук | |
Колеснікова | |
Коломієць | |
Колос | |
Кормильцева | |
Корнієнко В. | |
Корнієнко К. | |
Коробко В. | |
Коробко М. | |
Кравченко | |
Кульбаченко | |
Куцман | |
Кучерук | |
Лабунець | |
Ладовчин | |
Лебедок | |
Левченко | |
Лєвашова | |
Лідова | |
Луценко | |
Маєвський | |
Мазур О. | |
Мазур С. | |
Макаричева | |
Макієвська | |
Маковей | |
Маркіза | |
Маркова | |
Мартинюк | |
Масюкова | |
Матущак | |
Мащенко | |
Меженська | |
Мельник | |
Мигаль | |
Миронова | |
Михайленко | |
Мігель | |
Молодик | |
Мороз | |
Морозова | |
Назаренко | |
Нога | |
Овсянникова | |
Оладько | |
Олексієнко | |
Онищук | |
Осінська | |
Падусенко | |
Пандазі | |
Панченко | |
Пензій | |
Перевозник | |
Пескова | |
Печена | |
Плахтій | |
Погорілець | |
Подгоренко | |
Подолянчук | |
Поліщук | |
Полюхович | |
Пономаренко | |
Посесор | |
Притика | |
Репік | |
Рожманова | |
Руденко | |
Рудюк | |
Ружинська | |
Рябуха | |
Савченко | |
Сакалюк | |
Самсоненко | |
Свєтлічний | |
Сейдаметов | |
Семіонова | |
Сєрова | |
Силіванова | |
Сиротіна | |
Сідоренко | |
Сірий | |
Скакун | |
Слободянюк А. | |
Слободянюк П. | |
Сухомлин | |
Сушенко | |
Сьомаш | |
Тащі | |
Теленченко | |
Тищенко А. | |
Тищенко Є. | |
Тірон | |
Ткачук | |
Томас | |
Трохименко | |
Унковська | |
Урчик | |
Фатов | |
Федоренко | |
Федорчук | |
Фельфнер | |
Харчишин | |
Хіміч | |
Хмелевський | |
Хоменко | |
Цибалова | |
Чепіжак | |
Чернецький | |
Чікінеєв | |
Шабінська | |
Шаповал | |
Шарудило | |
Шевченко | |
Шеховцева | |
Шиян | |
Шостачук | |
Щербак | |
Ярохно |
Для батьків майбутніх першокласників
Оголошення
З 25 травня з 9.30 до 13.30 в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2 розпочинається прийом документів до першого класу за попереднім графіком, дотримуючись санітарно – гігієнічних вимог в умова карантину, а раме: дотримання вимог щодо обмеженого перебування кількості осіб в одному примішенні, дотримання «маскового режиму», проведення дезінфекції в приміщенні закладу.
Записатися на прийом на певний час можна за номером телефону (04597) 67 815
Перелік необхідних документів для зарахування дитини до 1 класу в 2020 році:
· Заява одного з батьків (або законних представників) про зарахування дитини до закладу;
· копія свідоцтва про народжемня дитини (оригінал пред’являється);
· медична довідка (оригінал) встановленого зразка (форма 086-1/о "Довідка учмя загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового мддичного профілактичного огляду"). При її відсутності на момент подачі заяви довідку можна донести протягом двох тижнів.
· будь-який документ, що підтверджує місце проживання дитини, довідка про реєстрацію місця проживання дитини чи її батьків (або законних представників).
· Зарахування дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивнии клас проводиться на підставі висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини або виписки з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації (за наявності).
Підтвердити місце проживання дитини можна такими документами:
Підтвердженням також може бути інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників. Приймаючи такий документ, директори шкіл мають переконатися, що він:
Адміністрація школи
Мікрорайон /станом на 15.01.2020/
Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
з поглибленим вивченням економіки та права №2 м. Ірпеня
Виговського (Суворова) | Парні № 32, № 34 Непарні від № 35 |
Джерельна | Вся |
Західна | Вся |
Кутузова (П.Орлика) | Вся |
Лєрмонтова | Непарні № 21, № 23 Парні навпроти всі |
Мєчнікова | Парна вся Сінергія - 2 |
Мінеральна | № 13 – до кінця № 32 – до кінця |
Молодіжна | Вся |
Ново-Оскольська | Синергія 2, 4 |
Павленка (Революції) | Вся |
Північна | № 30 – до кінця № 51 – до кінця |
І Північний кут (пров.Сопілки) | Непарна сторона |
ІІ Північний кут (пров.Енергетиків) | Весь |
Пров. І Український | Весь |
Пров. Лєрмонтова | Весь |
Пров. М.Будника (пров.Революції) | Весь |
Пров.Північний | Весь |
Пров.Садовий | Весь |
Садова | № 40 – 94 – до кінця № 31 – 67-б – до кінця |
Соборна (ІІІ Інтернаціоналу) | № 121 – 171 |
Стаханівська | Вся |
Степанівська | Вся |
Тургенєвська | № 21 – 28 – до кінця |
Українська | № 47 –а, -б; № 50 – 88 |
Університетська (К.Маркса) | Парні від № 22 Непарні від № 29 |
Щаслива (Фрунзе) | Парні № 9 – до кінця Непарні № 42 – до кінця |
УВАГА!
На виконання наказу МОН України від 16.03.2020 р. №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», враховуючи рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради від 16.03.2020 р., з метою запобігання поширенню в регіоні гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на час карантину
призупиняється проведення особистого прийому громадян.
У разі термінової необхідності, інформацію можна отримати за телефоном 045/97/67-815
з 900 до 1500
Прийом заяв до 1 класу буде проводитись на другий день виходу з карантину.
Дякуємо за розуміння !!!
До уваги батьків майбутніх першокласників!
Згідно наказу управління освіти і наукиІрпінської міської ради №51-о від 02.03.2020 р. "Про тимчасове призупинення освітнього процесу у закладах освіти міста Ірпеня, сел. Ворзель, Гостомель, Коцюбинське", наказу Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ст.№2 від 12.03.2020 № 36-о<.strong>
з 13.03.2020 по 03.04.2020 року включно оголошується КАРАНТИН.
Також обмежено проведеннякукьтурно-масових, спортивних таінших загальношкільних масових заходів.
У зв’язку<.strnng> з вищежазначеним,підготовчі заняття дкя майбутніх першокласників
(14.03, 21.03, 28.03) відміняються!!!
На виконання розпорядження міського голови від 31.01.2020 N22 " Про тимчасове призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти міста Ірпеня, селищ Гостомель,Ворздль, Коцюбинрьке" та у зв' яжку з ускладненням епідемілогічної ситуації.
Ртаном на 12.02.2020 рік продовжити карантин в наступних класах:3-В – до 14.021-Д – до 14.021-Г – до 14.023-Г – до 14.025-Г – до 14.026-Г – до 14.023-Д – до 14.02Призупинити освітніи процес:2-Г – 12.02 – 16.026-Д –13.02 – 17.025-Д – 13.02 – 17.024-Е - 13.02 – 17.02На виконання розпорядження міського голови від 31.01.2020 N22 " Про тимчасове призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти міста Ірпеня, селищ Гостомель,Ворзель, Коцюбинське" та у зв' язку з ускладненням епіддмілпгічної ситуації.
Станом на 11.02.2020 рік продовжили!карантим в масттпниф класах:1-Г – до 12.023-Г –до 12.023-В – до 14.021-Д – до 14.02Освіуній процес призупинено:5-Г – 12.02 – 14.026,Г –12.02 – 04.023-Д – 12.02 – 14.02Увага!
Згідно листа Комунального виробничого підприємства громадського харчування Ірпінської міської ради від 13.01.2020, змінюється формат розрахункового рахунку на харчування.
ДО УВАГИ !
Управління освіти і науки Ірпінської міської ради повідомляє, що з 01.01.2020р. буде змінено розрахункові рахунки для зарахування:
батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти,
платних освітніх послуг, що надаються освітніми установами,підпорядкованими управлінню освіти,
благодійних внесків,
Шановні батьки!
Пропонуємо Вам ознайомитись з новим меню на сайті підприємства http://www.irpin-food.com/.
Нове меню розроблено з урахуванням усіх побажань, а також включаючи страви з нового збірника Клопотенко Е.
Просимо Вас заздалегідь здійснити оплату за харчування Ваших дітей, щоб дітки вчасно отримали смачне і повноцінне харчування в школі.
Оплату можна здійснити як на сайті підприємства, так і в банках міста.
Нижче представлені наші реквізити для оплати.
ПАТ КБ. Приватбанк МФО321842 ЄДРПОУ30272434 р/р 26002053002220
Розклад дзвінків 2019 – 2020 н р.
І зміна
1 класи 2 класи_______
(тривалість уроків 35 хвилин) (тривалість уроків 40 хвилин)
1 урок – 8.00-8.35 1 урок – 8.00-8.40
2 урок – 8.55-9.30 2 урок – 8.55-9.35
3 урок – 9.55-10.30 3 урок – 9.55-10.35
4 урок – 10.55 -11.30 4 урок – 10.55-11.35
5 урок – 12.00-12.35 5 урок – 12.00-12.40
5-А, 6-А, 7 -11 класи
(тривалість уроків 45 хвилин)
1 урок – 8.00-8.45
2 урок – 8.55-9.40
3 урок – 9.55-10.40
4 урок - 10.55-11.40
5 урок – 12.00-12.45
6 урок – 12.55-13.40
7 урок – 13.50-14.35
8 урок – 14.45- 15.30
ІІ зміна
3 - 4 класи 5, 6 класи
(тривалість уроків 40 хвилин) (тривалість уроків 45 хвилин)
1 урок – 12.00-12.40 (6 урок) 1 урок – 12.55-13.40
2 урок – 12.55-13.35 (7 урок) 2 урок - 13.50-14.35
3 урок – 13.45-14.25 (8 урок) 3 урок – 14.45- 15.30
4 урок – 14.35-14.45 (9 урок) 4 урок - 15.40-16.25
5 урок – 14.55-15.35 (10 урок) 5 урок - 16.35- 17.20
6 урок – 15.45-16.25 (11 урок) 6 урок – 17.30-18.15
№ | Прізвище та ініціали |
1 | Аветiсянц |
2 | Андрющенко К. |
3 | Андрющенко Р. |
4 | Арзамасцева |
5 | Атаманенко |
6 | Базаренко |
7 | Бевзо |
8 | Безнощенко |
9 | Белошицька |
10 | Берегова |
11 | Бережний |
12 | Беркоза |
13 | Білик |
14 | Білозор |
15 | Білоцерківець |
16 | Білошкурська |
17 | Білявський |
18 | Бірін |
19 | Бондаренко |
20 | Бродин |
21 | Броннiков |
22 | Бубнова |
23 | Букевич |
24 | Василенко |
25 | Васильченко |
26 | Вашедська |
27 | Вердеш |
28 | Виногородский |
29 | Вітошко |
30 | Войновський |
31 | Волинець |
32 | Волкова |
33 | Волощук |
34 | Гаврилюк |
35 | Гадаєв |
36 | Гай |
37 | Гаїна |
38 | Герасименко |
39 | Глушаєв |
40 | Головко |
41 | Гончарук |
42 | Грідіна |
43 | Гулай |
44 | Гуменюк |
45 | Гусейнов |
46 | Демидчук |
47 | Демчук |
48 | Дородних |
49 | Ель-Бар |
50 | Єпіфанова |
51 | Жерденко |
52 | Жилюк |
53 | Забарило А. |
54 | Забарило В. |
55 | Загороднюк |
56 | Зелюнко |
57 | Земелько |
58 | Іванченко |
59 | Ільницький |
60 | Іщенко |
61 | Кабанов |
62 | Капустей |
63 | Кармаліта |
64 | Керичанин |
65 | Климчук |
66 | Кобилинський |
67 | Ковальова |
68 | Ковальський |
69 | Ковтун |
70 | Колесніков |
71 | Колпаков |
72 | Кондрашов |
73 | Корольова |
74 | Корчаловський |
75 | Костіцин |
76 | Коханов |
77 | Крисаченко |
78 | Кудлай |
79 | Куксенко |
80 | Кулик |
81 | Кушнаров |
82 | Лавренюк |
83 | Ландар |
84 | Левшун |
85 | Лесечко |
86 | Линник |
87 | Лисенко |
88 | Лисюк |
89 | Лобанов |
90 | Лоскучерява |
91 | Луган |
92 | Лямець |
93 | Ляшенко |
94 | Мiхаль |
95 | Мандзюк |
96 | Марціновська |
97 | Марченко |
98 | Матвієць |
99 | Махинько |
100 | Мельниченко |
101 | Меркулов |
102 | Миронюк |
103 | Михайленко |
104 | Михайленко |
105 | Мікаілова |
106 | Мішин |
107 | Мороз |
108 | Московська |
109 | Мочульський |
110 | Непокритий |
111 | Непотюк |
112 | Новінська |
113 | Остра |
114 | Остренко |
115 | Охріменко |
116 | Павлюх |
117 | Пархоменко |
118 | Петров |
119 | Пилипенко |
120 | Пітцик |
121 | Поводюк |
122 | Подмоков |
123 | Правоторов |
124 | Прокопчук |
125 | Проценко |
126 | Радченко |
127 | Расюк |
128 | Рачок |
129 | Репйова |
130 | Рибін |
131 | Рикова |
132 | Родіонов |
133 | Роженюк |
134 | Рожок |
135 | Рябко |
136 | Сiрий |
137 | Садловська |
138 | Самошкiна |
139 | Серебрянський |
140 | Синельников |
141 | Синюшко |
142 | Сілівоненко |
143 | Скакун |
144 | Смьордов |
145 | Співак |
146 | Статкевич |
147 | Степанова |
148 | Сторожук М. |
149 | Сторожук С. |
150 | Стратович |
151 | Суліма |
152 | Тарабаров |
153 | Терещенко |
154 | Тищенко |
155 | Товпеко |
156 | Товста |
157 | Трофімчук |
158 | Уляшова |
159 | Урсол |
160 | Ушаков |
161 | Фiляновська |
162 | Фащенко |
163 | Фещенко |
164 | Філянович |
165 | Фомінічева |
166 | Хомасурiдзе |
167 | Хряпак |
168 | Чаплигіна |
169 | Черненко |
170 | Чернишук |
171 | Чернов |
172 | Чибіс |
173 | Чмирук |
174 | Шалак |
175 | Шевага |
176 | Шевчук |
177 | Шульга |
178 | Щербатий |
179 | Яремчук |
180 | Ярощук |
Мікрорайон /станом на 15.01.2020/
Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
з поглибленим вивченням економіки та права №2 м. Ірпеня
Виговського (Суворова) | Парні № 32, № 34 Непарні від № 35 |
Джерельна | Вся |
Західна | Вся |
Кутузова (П.Орлика) | Вся |
Лєрмонтова | Непарні № 21, № 23 Парні навпроти всі |
Мєчнікова | Парна вся Сінергія - 2 |
Мінеральна | № 13 – до кінця № 32 – до кінця |
Молодіжна | Вся |
Ново-Оскольська | Синергія 2, 4 |
Павленка (Революції) | Вся |
Північна | № 30 – до кінця № 51 – до кінця |
І Північний кут (пров.Сопілки) | Непарна сторона |
ІІ Північний кут (пров.Енергетиків) | Весь |
Пров. І Український | Весь |
Пров. Лєрмонтова | Весь |
Пров. М.Будника (пров.Революції) | Весь |
Пров.Північний | Весь |
Пров.Садовий | Весь |
Садова | № 40 – 94 – до кінця № 31 – 67-б – до кінця |
Соборна (ІІІ Інтернаціоналу) | № 121 – 171 |
Стаханівська | Вся |
Степанівська | Вся |
Тургенєвська | № 21 – 28 – до кінця |
Українська | № 47 –а, -б; № 50 – 88 |
Університетська (К.Маркса) | Парні від № 22 Непарні від № 29 |
Щаслива (Фрунзе) | Парні № 9 – до кінця Непарні № 42 – до кінця |
Клас | Кабінет | Класний керівник | ||
1. | 1-А | 29 | Ошкало Світлана Михайлівна | |
2. | 1-Б | 39 | Бабійчук Тетяна Федорівна | |
3. | 1-В | 9 | Петренко Ірина Віталівна | |
4. | 1-Г | 34 | Корочарова Діана Сергіївна | |
5. | 1-Д | 37 | Ковалевська Людмила Олександрівна | |
6. | 1-Е | 33 | Ковальчук Руслана Вікторівна | |
7. | 1-Є | 27 | Гриценко Оксана Михайлівна | |
8. | 1-Ж | 26 | Титюк Тетяна Василівна | |
9. | 2-А | 25 | Оберемок Марія Петрівна | |
10. | 2-Б | 28 | Масло Ніла Леонідівна | |
11. | 2-В | 41 | Погосян Інга Василівна | |
12. | 2-Г | 24 | Дворецька Аліна Олександрівна | |
13. | 2-Д | 30 | Романюк Ніна Миколаївна | |
14. | 3-А | 26 | Мартиненко Людмила Василівна | |
15. | 3-Б | 27 | Черненко Валентина Миколаївна | |
16. | 3-В | 31 | Дворецька Аліна Олександрівна | |
17. | 3-Г | 29 | Гарасюта Людмила Іванівна | |
18. | 3-Д | 9 | Воловик Тетяна Дмитрівна | |
19. | 3-Е | 36 | Ковальова Марина Юріївна | |
20. | 4-А | 24 | Кармазіна Оксана Миколаївна | |
21. | 4-Б | 30 | Литвин Леся Володимирівна | |
22. | 4-В | 28 | Романюк Ніна Миколаївна | |
23. | 4-Г | 25 | Холод Валерія Іванівна | |
24. | 4-Д | 40 | Кондратюк Марина Володимирівна | |
25. | 5-А | 38 | Бібік Любов Панасівна | |
26. | 5-Б | 37 | Суворова Наталія Миколаївна | |
27. | 5-В | 34 | Яшник Валентина Анатоліхвна | |
28. | 5-Г | 39 | Богатирчук Юлія Аліківна | |
29. | 5-Д | 33 | Феценко Тетяна Петрівна | |
30. | 6-А | 42 | Пукса Світлаеа Іванівна | |
31. | 6-Е | 36 | Посудевська Вікторія | |
32. | 6-Б | 47 | Алімова Ніна Федорівна | |
33. | 6-П | 46 | Коротун Антоніна Михайлівна | |
34. | 7-А | 15 | Смолій Ольга Михайлівна | |
35. | 7-Б | 49 | Рибалко Інна Сергіївна | |
36. | 7-Е | 13 | Левенюк Марина Василівна | |
37. | 7-П | 48 | Леус Катерина Вікторівна | |
38. | 8-А | 32 | Говрас Марина Сергіївна | |
39. | 8-Б | 44 | Федорова Олена Володимирівна | |
40. | 8-В | 17 | Андрієвський Руслан Петрович | |
41. | 8-Г | 14 | Навой Констянтин Володимирович | |
42. | 9-А | 43 | Старостенко Зоя Спиридонівна | |
43. | 9-Б | 10 | Костюк Володимир Олександрович | |
44. | 9-Е | 8 | Пиріг Галина Миколаївна | |
45. | 9-П | 12 | Величко Інна Олександрівна | |
46. | 10-А | 45 | Краєвська Таміла Артурівна | |
47. | 10-Б | 41 | Лісовська Валентина Олексіївна | |
48. | 11-Е | 35 | Тащі Ірина Вікторівна | |
49. | 11-П | 11 | Лисенко Ольга Володимирівна |
1. Структура навчального року
ІІ семестр з 14.01.2019р. по 31.05.2019р.
Протягом навчального року для учнів проводяться канікули:
осінні з 08.10. по 14.10.2018р. та з 19.11. по 25.11.2018р.
зимові з 31.12.2018р. по 13.01.2019р.
весняні з 25.02. по 03.03.2019р. та з 15.04. по 21.04.2019р.
Останній дзвоник: 31 травня 2019 року
2. Тривалість уроків:
- у 1-х класах – 35 хвилин;
- у 2-4 класах – 40 хвилин;
- у 5-10 класах – 45 хвилин.
6.2. Встановити таку тривалість перерв:
- між уроками – 10 хвилин;
- після 2, 3 уроків – 15 хвилин.
3.
1 класи 2 класи
(тривалість уроків 35 хвилин) (тривалість уроків 40 хвилин)
1 урок – 8.00-8.35 1 урок – 8.00-8.40
2 урок – 8.45-9.20 2 урок – 8.50-9.30
3 урок – 9.35-10.10 3 урок – 9.45-10.25
4 урок – 10.25 -11.00 4 урок – 10.40-11.20
5 урок – 11.20-11.55 5 урок – 11.40-12.20
6 -11 класи
(тривалість уроків 45 хвилин)
1 урок – 8.00-8.45
2 урок – 8.55-9.40
3 урок – 9.55-10.40
4 урок - 10.55-11.40
5 урок – 12.00-12.45
6 урок – 12.55-13.40
7 урок – 13.50-14.35
8 урок – 14.45- 15.30
ІІ зміна
3 - 4 класи 5 класи
(тривалість уроків 40 хвилин) (тривалість уроків 45 хвилин)
1 урок – 12.00-12.40 1 урок – 12.00-12.45
2 урок – 12.55-13.35 2 урок – 12.55-13.40
3 урок – 13.45-14.25 3 урок – 13.50-14.35
4 урок – 14.35-14.45 4 урок – 14.45- 15.30
5 урок – 14.55-15.35 5 урок - 15.40-16.25
6 урок – 15.45-16.25 6 урок – 16.35- 17.20
7 урок – 17.30-18.15
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Заяви для відвідування занять з підготовки до школи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» приймаємо з 17.12.2018
Заняття з підготовки до школи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (на платній основі) розпочнуться з 26.01.2019 о 10.00 год
Ознайомитись з інформацією про проект можете на офіційному сайтіhttps://intellect-ukraine.org/
Заяви для відвідування занять з підготовки до школи (для дітей,що не відвідують дитячого садка) приймаємо з 17.12.2018
Заняття з підготовки до школи (для дітей,що не відвідують дитячого садка) розпочнуться з 26.01.2019
Документи для зарахування до перших класів
приймаємо з 01.04.2018р.
Відповідно до Наказу МОН №367 від 16.04.2018 та Порядку зарахування,відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти; Рішення виконавчого комітету Ірпінської Міської Ради Київської області №55 від 28.02.2017 року
Документи для зарахування:
Заява одного з батьків дитини, подана особисто і заповнюється у школі (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника, документ, що засвідчує фактичне місце проживання );
До заяви додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує
особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал
відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової
документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть
додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
Офіційне зарахування дітей з 01.06.2018
Графік Новорічних ранків
Ірпінської загальноосвітньої школи I-IIIст. № 2 Ірпінської міської ради Київської області на 2018-2019 н.р.
Учні початкових класів проводять у класах
1-ші та 2-гі класи з 12.00 до 13.00
3-ті та 4-ті класи з 11.00 до 12.00
1 | 5-А | 27.12.2018 13.00 -16.00 - Новорічне свято для учнів 5-х, 6-х та 7-х класів 13.00-14.00 – новорічний концерт 14.00-16.00 – конкурси, ігри, дискотека. |
2 | 5-Б | |
3 | 5-В | |
4 | 5-Г | |
5 | 5-Д | |
6 | 6-А | |
7 | 6-Е | |
8 | 6-Б | |
9 | 6-П | |
10 | 7-А | |
11 | 7-Б | |
12 | 7-Е | |
13 | 7-П | |
14 | 8-А | 27.12.2018 16.30 – 19.30 Новорічне свято для учнів 8-х, 9-х, 10-х та 11-х класів 16.30 -17.30 новорічний концерт 17.30 – 19.30 дискотека |
15 | 8-Б | |
16 | 8-В | |
17 | 8-Г | |
18 | 9-А | |
19 | 9-Б | |
20 | 9-Е | |
21 | 9-П | |
22 | 10-А | |
23 | 10-Б | |
24 | 11-Е | |
25 | 11-П |
План роботи на канікули
Ірпінської загальноосвітньої школи I-IIIст. № 2 Ірпінської міської ради Київської області на 2018-2019 н.р.
№ | Назва заходу | Класи | Дата | Відповідальні | |
Культурно- масові заходи | |||||
1. | Гра – вікторина « Коляда» | 1-А | 04.01 | Ошкало С.М | |
2. | Виготовлення новорічних іграшків | 1-В | 04.01 | Петренко І.В | |
3. | Вікторина «Птахи наші друзі» | 1-Г | 04.01. | Карочарова Д.С. | |
4. | Виховна година « Зимові свята» | 1-Е | 09.01 | Ковальчук Р.В. | |
5. | Виховна година на тему « Птахи наші друзі» | 1-Є | 10.01 | Гриценко О.М. | |
6. | майстер клас « Виготовлення Новорічних пряників» | 1-Ж | 04.01 | Титюк Т.В. | |
7. | Читання літературних казок на зимову тематику. | 2-А | 04.01 | Оберемок М.П. | |
8. | «Подорож казками» літературна вікторина | 2-Б | 03.01 | Масло Н.Л. | |
9. | Конкурс Алло! Ми шукаємо таланти. | 2-Г | 03.01 | Дворецька А.О | |
10. | Виховний захід «Школа вишуканих манер. Чарівні слова.» | 2-Г | 09.01 | Дворецька А.О. | |
11. | Вікторина « Новорічні герої» | 2-Д | 03.01 | Романюк Н.М. | |
12. | Конкурс караоке співаємо про зиму. | 3-А | 04.01 | Мартиненко Л.В. | |
13. | Конкурс малюнків « Зимові візерунки» | 3-Б | 04.01 | Черненко В.М. | |
14. | Позакласний захід « взимку обережним будь, про правила безпеки не забудь» | 3-В | 03.01 | Черненко В.М | |
15. | Виховна година у формі гри « Зимонька зима» | 3-В | 10.01 | Лугін В.Б. | |
16. | Майстер клас « Сніговичок» робота з нитками. | 3-Г | 05.01 | Гарасюта Л.І. | |
17. | Конкурс малюнків « Новий рік на порозі» | 3-Д | 10.01 | Воловик Т.Д. | |
18. | Виготовлення новорічних сувенірів | 3-Д | 04.01 | Воловик Т.Д. | |
19. | Конкурс малюнків «Зима –чарівниця». | 3-Е | 04.01 | Ковальова М.Ю. | |
20. | Акція «Нагодуй птахів» | 3-Е | 10.01 | Ковальова М.Ю. | |
21. | Фото конкурс « Зимові візерунки» Бесіда «Історія Новорічної листівки» | 4-А 4-А | 09.01 10.01 | Кармазіна О.М. Кармазіна О.М. | |
22. | виготовлення різдвяних сувенірів. | 4-Б | 04.01 | Романюк Н.М | |
23. | вікторина «Загадки Бабусі зими» | 4-Б | 11.01 | Романюк Н.М. | |
24. | « Подорож зимовими стежками» | 4-В | 03.10 | Мєдінци Н.В. | |
25. | «Зимовий вернісаж» виставка зимових поробок, малюнків. | 4-В | 10.10. | Мєдінци Н. В | |
26. | Гра – вікторина « Коляда» | 4-Г | 08.01 | Холод В.І. | |
27. | родинні посиденьки. Сімейна сюжетно - розважальна програма « Ми святкуємо Різдво» | 4-Д | 09.01 | Кондратюк М.В. | |
28. | Виготовлення новорічних іграшок | 4-Д | 04.01 | Кондратюк М.В | |
29. | Мовознавчий турнір « У світі слів» | 5-А | 04.01 | Бібік Л.П. | |
30. | Виставка новорічних поробок. | 5-Г | 11.01 | Богатирчук Ю.А. | |
31. | Конкурс віршів про зиму. Розучування щедрівок, колядок. | 6-А | 04.01 | Пукса С.І. | |
32. | Конкурс малюнків «Новий рік на порозі» та новорічних прикрас. | 6-Б | 04.01 | Алімова Н.В. | |
33. | Читання новорічних казок. Перегляд новорічних мультфільмів | 6-Б | 11.01 | Алімова Н.Ф | |
34. | Конкурс малюнків «Зимова красуня» | 6-П | 10.01 | Коротун А.М. | |
35. | Традиції Різдвяних свят. Вивчаємо колядки | 6-П | 04.01 | Коротун А.М. | |
36. | Математична гра « Зоряний час» | 7-А | 04.01 | Смолій О.М. | |
37. | Різдвяний вогник | 7-Б | 09.01 | Вишневська С.О. | |
38. | Зимова фотосесія | 7-Е | 04.01 | Левенок М.В. | |
39. | Бесіда «Історія Новорічної листівки». | 7-П | 10.01 | Леус К.В. | |
40. | Конкурс « Новорічне привітання» . | 8-Б | 10.01 | Федорова О.В | |
41. | Конкурс – караоке «Новорічні зірки | 8-Б | 11.01 | Федорова О.В. | |
42. | Перегляд фільму «Ніч перед Різдвом» | 8-В | 04.01 | Андрієвський Р.П | |
43. | Створення фотоколажу «Мої зимові канікули» | 8-В | 10.01 | Андрієвський Р.П. | |
44. | Різдвяні гуляння в Українському селі | 8-Г | 09.01 | Навой К.В | |
45. | Майстер – клас «Як приготувати кутю» | 8-Г | 10.01 | Навой К.В | |
46. | Фотосесія «Зимові візерунки» | 9-А | 04.01 | Старостенко З.С | |
47. | Практичне заняття «Безпечна дорога до школи» | 9-А | 10.01 | Старостенко З.С | |
48. | Турнір по шахах | 9-Б | 09.01 | Костюк В.О. | |
49. | Різдвяні вечорниці. | 9-П | 04.01 | Величко І.О | |
50 | Робота над проектом «Презентація класу» | 10.А | 09.01 | Краєвська Т.А | |
51. | Участь у дистанційні олімпіаді з української мови «Всеосвіта. Зима» | 11-Е | Тащі І.В. | ||
52. | Обговорення сценарію для випускників | 11-П | 09.01 | Лисенко О.В | |
Екскурсії | |||||
1. | Поїздка у Київський Палац дітей та юнацтва на перегляд шоу-вистави « Таємниця ялинкової іграшки» | 1-А | 27.12. | Ошкало С.М. | |
2. | Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас у с. Лубянка | 1-Б | 27.12 | Бабійчук Т.Ф. | |
3. | Екскурсія до міської бібліотеки | 1-Б | 04.01 | Бабійчук Т.Ф. | |
4. | Похід в парк Правика «Зимові розваги» | 1-Д | 09.01 | Карочарова Р.В. | |
5. | Київський Планетарій | 1-Д | 29.12 | Ковалевська Л.О. | |
6. | Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас | 1-Г | 28.12 | Ковальчук Р.В | |
7. | культпохід до кінотеатру « Перун» перегляд фільму | 1-Є | Гриценко О.М. | ||
8. | Прогулянка в зимовий парк | 1-Ж | 09.01 | Титюк Т.В. | |
9. | Екскурсія до зимового парку. | 2-А | 10.01 | Оберемок М.П. | |
10. | Екскурсія до зимового парку ім.. Правика | 2-Б | 02.01 | Масло Н.Л. | |
11. | Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас | 2-В | 28.12 | Погосян І.В. | |
12. | Прогулянка до новорічної ялинки. | 3-А | 09.01 | Мартиненко Л.В. | |
13. | Екскурсія до парку ім.. Правика | 3-Б | 10.01 | Черненко В.М. | |
14. | Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас « Клавдієво» | 3-Г | 28.12 | Гарасюта Л.І. | |
15. | Вистава « Новорічна іграшка» м.Київ палац молоді та юнацтва | 3-Г | 27.12 | Гарасюта Л.І. | |
16. | Екскурсія до зимового парку. | 4-Г | 09.01 | Холод В.І. | |
17. | Екскурсія до Київського палацу дітей та юнацтва ( вистава) « Таємниця ялинквої іграшки» | 5-А | 28.12 | Бібік Л.П. | |
18. | Екскурсія до новорічної ялинки. Прогулянка «Зимовими стежками» | 5-Г | 10.01 | Богатирчук Ю.А | |
19. | Екскурсія до музею Води м.Київ | 5-В | 21.12 | Яшник В.А | |
20. | культпохід до кінотеатру « Перун» перегляд фільму | 5-В | 10.01 | Яшник В.А | |
21. | Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас. | 5-Д | 29.12 | Феценко В.А | |
22. | Похід до новорічної ялинки. | 6-А | 04.01 | Пукса С.І. | |
23. | Поїздка до кондитерської фабрики «АВК». | 6-Е | 28.12 | Посудевська В.А | |
24. | культпохід до кінотеатру « Перун» перегляд фільму | 6-Е | 04.12 | Посудевська В.А | |
25. | культпохід до кінотеатру « Перун» перегляд фільму | 7-А | 10.01 | Смолій О.М. | |
26 | культпохід до кінотеатру « Перун» перегляд фільму « Крадіжка перед різдвом» | 7-Б | 03.01 | Вишневська С.О. | |
27. | культпохід до кінотеатру « Перун» перегляд фільму | 9-Б | 03.01 | Костюк В.О. | |
28. | Відвідання новорічних заходів на Софіївському майданні у м.Києві ( з 10-Б класом, попередня домовленість батьківських комітетів) | 9-Е | 04.01 | Пиріг Г.М. | |
29. | Екскурсія до музею Української революції Києві ( з 10-Бкласом, попередня домовленість батьківських комітетів) | 9-Е | 09.01 | Пиріг Г.М. | |
30. | Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас. | 9-П | Величко І.О | ||
31. | культпохід до кінотеатру « Перун» перегляд фільму « Крадіжка перед різдвом | 10-А | 03.01 | Краєвська Т.А. | |
32. | Відвідання новорічних заходів на Софіївському майданні у м.Києві ( з 9-Е класом, попередня домовленість батьківських комітетів) | 10-Б | 04.01 | Лісовська В.О. | |
33. | Екскурсія до музею Української революції Києві ( з 9-Е класом, попередня домовленість батьківських комітетів) | 10-Б | 09.01 | Лісовська В.О. | |
34. | культпохід до кінотеатру « Перун» перегляд фільму | 11-Е | 04.01 | Тащі І.В. | |
Спортивно – оздоровча робота | ||||
1. | Рухливі зимові ігри на свіжому повітрі | 1-В | 04.01. | Петренко І.В. |
2.. | Різновікова співпраця з 5-Д класом « Зірниця» | 1-Д | 04.01 | Ковалевська Л.О. |
3. | Різновікова співпраця з 1-Д класом « Зірниця» | 5-Д | 04.1 | Феценко В.А |
Гурткова робота
№ | Назва гуртка | Викладач | День/час |
1. | Гурток естетичного спрямування "Стиль" | Вишневська С.О. | Вівторок 13.50-15.30 Четвер 14.45-15.30 П'ятниця 13.50-14.35 |
2. | "Молода Січ" | Навой К.В. | Вівторок 14.45-15.45 Четвер 14.45-15.45 |
3. | "Лего" | Богатирчук Ю.А. | Середа 14.45-16.00 Четвер 14.00-16.00 |
4. | Драматичний гурток "Пурпурові вітрила" | Хвостик М.І. | Понеділок 13.50-14.35 Середа 13.50- 14.35 П'ятниця 12.55-14.35 |
5. | "Паперокрученння" | Крестантович Р.Л. | Середа 13.50-15.00 Четвер 14.35-16.25 |
6. | "Еврика" | Панчук Т.О. | Вівторок 14.00- 15.00 Середа 14.00- 15.00 |
7. | "Психологічна арт- студія " | Єщенко І.Б. | Вівторок 11.00-11.45 Четвер 11.00-11.45 |
Ольга
2016-09-03 14:00:06Дети-переселенцы из зоны АТО имеют ли какие-нибудь скидки?...